Tearcė

Tearcė

Home
Tearcė
Foto
Lajme
Radio Live
Muzikė/mp3
Download
Link
Islam ( Fejė )
Libri i Vizitoreve
Humor
Sport
Türk Sayfasi
Video klipe

maprenderer.jpg

harta.jpg

 
Shteti                     Maqedonia
Komuna                Tearcė
Qytet me i afėrt    Tetovė
 
Kufizohet,Rrethohet prej Fshatrave
Pėrshefcė
Sllatinė
Breznė dhe
Fusha e Pollogut
 
Gjuha                     Shqip,Turqishtė,maqedonishtė
Banorė                   22.454
Madhesia              138 km katrore
Gjėrėsia                42.07444
Gjatėsia                 21.05250
 
Largesia nga qytet e mėdhaja
Shkup Maqedoni                  26,08 miles
Tirana Shqipėri                     99,6   miles
Sofia Bulgari                        161,9  miles
Salonika Greqi                     163,9 miles